به صفحه پرسش و پاسخ گروه روشنایی آمیتیس اسپادانا خوش آمدید. در اینجا پاسخ برخی از رایج ترین سوالاتی را که در مورد چراغ های خطی و شرکت ما دریافت می کنیم، پیدا خواهید کرد. اگر نمی توانید پاسخی برای سوال خود در اینجا بیابید، لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید.

چراغ های خطی ال ای دی چیست؟

چراغ های خطی نوعی چراغ های روشنایی هستند که از یک محفظه بلند و باریک تشکیل شده است که حاوی چندین چراغ ال ای دی است. آنها اغلب برای کاربردهای تجاری و صنعتی و همچنین برای نورپردازی تزئینی در منازل و فضاهای عمومی استفاده می شوند.

تفاوت بین چراغ های خطی ال ای دی و چراغهای فلورسنت سنتی چیست؟

چراغ های خطی ال ای دی نسبت به چراغ های فلورسنت سنتی از نظر انرژی کارآمدتر و ماندگارتر هستند. آنها همچنین نور روشن تر و ثابت تری تولید می کنند و در طیف وسیع تری از رنگ ها موجود هستند.

مزایای استفاده از چراغ های خطی ال ای دی چیست؟

چراغ های خطی ال ای دی چندین مزیت از جمله بهره وری انرژی، طول عمر بیشتر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، بهبود کیفیت روشنایی و گزینه سازگارتر با محیط زیست را ارائه می دهند.

چه نوع گارانتی برای محصولات خود ارائه می دهید؟

ما یک ضمانت محدود 5 ساله برای تمام چراغ های خطی ال ای دی خود ارائه می دهیم. لطفاً برای جزئیات بیشتر به سیاست گارانتی ما مراجعه کنید.

چه نوع روش های پرداخت را می پذیرید؟

ما پرداخت را با کارت اعتباری و انتقال بانکی می پذیریم.

چقدر طول می کشد تا سفارش من را دریافت کنم؟

ما معمولاً سفارشات را ظرف ۱ تا ۲ روز کاری پردازش و ارسال می کنیم. زمان ارسال نسبت به موقعیت مکانی شما متفاوت است.

آیا راه حل های نورپردازی سفارشی را ارائه می دهید؟

بله، ما راه حل های روشنایی سفارشی را برای کاربردهای تجاری و صنعتی ارائه می دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چگونه چراغ های خطی ال ای دی خود را نصب کنم؟

دستورالعمل‌های نصب همراه با هر محصول گنجانده شده است و تیم پشتیبانی  ما برای پاسخگویی به هر سؤالی که ممکن است در مورد نصب داشته باشید در دسترس است.

آیا برای سفارشات عمده تخفیف ارائه می دهید؟

بله، ما برای سفارش های ۲۰ میلیون یا بیشتر تخفیف ارائه می دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سیاست بازگشت شما چیست؟

بدلیل سفارشی بودن طول محصولات امکان بازگشت محصول وجود ندارد. لطفا برای انتخاب محصول و طول آن حتما با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. لطفاً سیاست بازپرداخت و بازگشت ما را برای جزئیات بیشتر ببینید.